Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Від початку року на Запоріжжі 5,8 тис. осіб знайшли роботу

За січень-липень 2022 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 32,5 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 22,1% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-липня 2022 року 5,8 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 5,1 тис. безробітних, з них 244 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 95 безробітних з учасників АТО/ООС. З початку року 243 безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 709 осіб брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік запевняє: «Не дивлячись на складну ситуацію на ринку праці в Запорізькому регіоні, робота є. Найбільше працевлаштованих (33%) – це робітники з обслуговування та експлуатації устаткування. Також найчастіше працевлаштовувались трактористи-машиністи, водії, підсобні робітники, слюсарі-ремонтники, електромонтери».

Інформація для роботодавців.

Роботодавці можуть подати вакансію через наш чат-бот @DCZWorkNowBbot, ми одразу її опублікуємо та почнемо підбір кандидатів, зокрема через наші нові форми рекрутингу.

Для шукачів роботи  ресурси  для пошуку роботи:

Чат бот Державної служби зайнятості

Телеграм канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості»

Сайт Державної служби зайнятості dcz.gov.ua  розділ «Шукаю роботу» за посиланням.

Якщо у Вас виникають питання, звертайтесь до «Сontact -центру» Запорізького обласного центру зайнятості за тел. 0 800 33 67 28  або

телеграм каналу Підтримка ДСЗ 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН