Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Подружжя в Херсоні погодилося на співпрацю з росіянами: чоловік став “директором” школи

У Херсоні продовжують розкривати імена зрадників, багато їх нині серед псевдоочільників закладів освіти, адже окупаційна влада намагається готуватися до початку навчального року. Погоджуються працювати з ними одиниці. Виключенням став Сергій Захаров, який “очолив” школу 52 в Херсоні, а дружина Тетяна стала псевдокерівницею відділ кадрів.

Відомі в місті, як професійні “боржники”. Спеціалізація – банківські кредити та взяти в борг в людей, та не повертати нічого. Через що, разом з дружиною Тетяною тікали з України до Польщі, бо сума боргу була величезною, а повертати ніхто нічого не хотів. Гнів людей накопичувався. Жилось на ці гроші їм легко.

Одна донька в Києві, друга – за кордоном. Життя дороге, тому батьки придумали, як знайти кошти. З початку окупації повернулися в Херсон, заїхали через Крим – і відразу почали співпрацю з окупацію владою.

До речі, в російських загарбників в пошані саме такі люди. Що буде зі школою 52 і сусідньою 50 вгадати легко, адже чимало там і техніки, яку можна вивозити через Крим і збувати, а дітям в Київ гроші надсилати.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН