Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Для переселенців з Херсонщини планують створити представництва у кожній області України

Херсонці продовжують рятуватися від окупації та чекати на звільнення області в Україні. Нині переселенці з області є практично у кожному місті, аби їх згуртувати та допомогти влада планує створити центри, куди внутрішньо переміщені особи зможуть звернутися. Про це розповів очільник Херсонської ОВА Ярослав Янушевич:

Сьогодні провів чергову нараду зі структурними підрозділами Херсонської ОВА у розширеному складі щодо ситуації на Херсонщині та шляхів вирішення проблем, які виникли через повномасштабне російське вторгнення.

У нараді також взяли участь голова Херсонської облради Олександр Самойленко разом зі своїм першим заступником Юрієм Соболевським.

Зараз працюємо над тим, аби в кожній області створити гуманітарні штаби Херсонщини. Особливо це актуально в тих регіонах, де проживає найбільше переселенців з Херсонської області. Це мають бути своєрідні представництва Херсонщини, куди зможуть звернутися наші ВПО, аби отримати консультацію з певних питань або необхідну допомогу. Обговорюємо це питання з іншими обласними військовими адміністраціями, залучаємо благодійні фонди, громадські організації та територіальні громади.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН