Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Підтримка збройної агресії рф та колабораційна діяльність: судитимуть двох жителів Миколаєва

Про це повідомляється у телеграм-каналі Миколаївської обласної прокуратури

Прокурорами Окружної прокуратури міста Миколаєва затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох мешканців м. Миколаєва:

  • 48-річної жінки за фактом виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників (ч.1 ст.436-2 КК України)
  • 22-річного чоловіка за фактами виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 436-1, ч. 1 ст. 111-1 КК України).

Слідством встановлено, що 48-річна мешканка обласного центру у соціальних мережах та месенджерах розповсюджувала публічні заклики до підтримки рішень та дій рф, а також виправдовувала та визнавала правомірним тимчасову окупацію частини території України.

У свою чергу, 22-річний молодик у соціальній мережі створив сторінку, де поширював та публічно використовував символіку комуністичного, націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та поширював матеріали, у яких містилося виправдовування, заперечення збройної агресії рф проти України.

Досудове розслідування здійснювалось Миколаївським районним управлінням поліції за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинам спільно з співробітниками управління стратегічних розслідувань.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН