Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

442 бакалаври з Херсонського університету отримають дипломи міжнародного зразка

Херсонський національний технічний університет отримав дипломи з типографії і повідомив своїх випускників бакалаврату про можливість найближчим часом отримати свої документи. Цю інформацію Суспільному повідомила в.о. ректора ХНТУ Олена Чепелюк.

За словами Олени Чепелюк, диплом ХНТУ є свідченням отримання вищої освіти міжнародного зразка. Він визнається в інших країнах світу.

Фахівці університету сформували в Херсоні базу випускників, які мають отримати диплом бакалавра. Потім базу передали в Хмельницький, де перебуваючи на підконтрольній Україні території, працівники закладу завантажили інформацію в Єдину державну електронну базу з питань освіти.

442 бакалаври з ХНТУ отримають дипломи міжнародного зразка

Фото: Олена Чепелюк/Facebook

“Ті, хто перебуває за межами Херсона, зможуть отримати їх в Хмельницькому, а ті, хто в Херсоні – отримають поки сканкопії, а в подальшому – і оригінали”, – повідомляє в.о. ректора ХНТУ.

За словами керівниці вишу, в цьому році дипломи отримають 442 бакалаври.

“Знаю, що ви чотири роки працювали і кілька тижнів тому мужньо захистили кваліфікаційні роботи бакалаврів в складних умовах. Окупація, проблеми зі зв’язком, повітряні тривоги не стали перешкодою на спільному шляху вас та викладачів”, – звернулася до випускників Олена Чепелюк.

Наразі дипломи отримали з типографії і вони знаходяться на підписі.

Джерело – Суспільне.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН