Український Південь

Інформаційне видання

89% українців бачать можливим припинення війни тільки за умови повернення Криму та Донбасу

Українці не зацікавлені віддавати землі в обмін на мир у країні. Єдиним прийнятним сценарієм припинення війни для них є повернення територій окупованого Криму і всього Донбасу — таку позицію мають 89% опитаних українців.

Про це свідчить опитування Національного демократичного інституту, польові роботи проводив Київський міжнародний інститут соціології.

Українці також єдині в бажаннях та очікуваннях щодо вступу до Європейського Союзу та НАТО: 90% хочуть, щоб Україна стала членом ЄС. Прагнення вступити до НАТО підтримують більшість респондентів — 73%.

Щодо довіри ЗСУ та керівництву країни, то 97% довіряють або повністю довіряють Збройним силам України, а 85% довіряють президенту Володимиру Зеленському. Уряд і Верховна Рада теж користуються високою довірою — 56 і 40% відповідно.

Попри повномасштабну війну, опитані українці демонструють «безпрецедентний» оптимізм щодо майбутнього України: 87% повідомили, що вони оптимістично налаштовані щодо майбутнього країни.

Опитування проводили по всій країні 

Довідка
Тимчасово окуповані території станом на 23 лютого 2022 року були виключені з вибірки. Респонденти, які проживають на територіях, окупованих після 24 лютого, відповідали на запитання, якщо вони почувалися в достатній безпеці для цього.

телефоном з 2 до 11 травня. Загалом опитали 2 500 людей. Випадкова похибка не перевищує 2.2%

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня