Український Південь

Інформаційне видання

Прорекора ХДУ звільнили після викрадення: він виїхав з окупованої території

Про долю проректора ХДУ Максима Вінника, якого викрали російські військові, розповів ректор ХДУ Олександр Співаковський:

Наш друг, колега, проректор Херсонського державного університету Максим Вінник вже на підконтрольній Уряду території України. Тільки що зателефонував і сповістив, що з ним нарешті все добре і він у безпеці!

Його звільнили з утримання днями. Ті, хто знає, яке воно життя в окупації, розуміють, чому ми відразу не оприлюднили цю інформацію. Бо ніхто не міг гарантувати безпеку Максима у Херсоні.

Зараз я вже можу сказати велике ДЯКУЄМО всім, хто переймався долею нашого друга та колеги. Спасибі освітянській спільноті – викладачам, співробітникам, студентам нашого університету та інших університетів країни та зарубіжжя. Спасибі Міністерству освіти і науки України, міжнародним та державним правозахисним інституціям, правоохоронним органам, громадськості, журналістам… Всім-всім! Кожне ваше слово в ефірі, кожна публікація, пост, згадування у доповідях, у тому числі на міжнародній арені, про зухвале викрадення Максима Вінника у Херсоні – це були ті цвяхи, які ми всі разом вбивали у свідомість росіян. Не можна викрадати людей, це злочин! Тож спасибі «добрим людям», які ухвалили рішення відпустити Максима та дали можливість йому виїхати. Чекаю на можливість обійняти друга та колегу!

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня