Український Південь

Інформаційне видання

Перед втечею з Херсонської області російські військові розграбовують адміністративні будівлі

ЗСУ успішно працює на Херсонщині. Відчувають неминучість своєї втечі росіяни, які вже почали розграбовувати населені пункти. Розповіли про це місцеві мешканці:

“Ех, тільки говорила зі станіславцями (с.Станіслав знаходиться на лінії вогню). Там зі школи русня вивезла навіть парти, стільчики, ноутбуки, проєктор і телевізори на КРИМ”.

Російські військові вже прекрасно усвідомлюють, що в Херсоні вони ненадовго, тому грабують, як останній раз. Призначення полудурків на посади “ректорів” вишів відкриває їм приміщення навчальних закладів теж для пограбувань – і псевдоочільниками, і орками.

Херсон входить в стадію напередодні деокупації, тому важливо зберегти свій розум від численних нових призначень, кар’єрних злетів бомжів та двірників, маніпуляцій та провокацій, з якою орки і зрадники намагаються на рівні істерики кричати, ніби на своєму лобі дірку малювати: “рф навсєгда”.

НІ, Херсон – це Україна.

Найтемніший час перед світанком, тому бережемо себе, не ризикуємо, бо нам ще відчищати/вимивати Херсон від плісняви!
Ой і багато буде роботи! Не допоможе оркам і метод мітити територію краденими фарбами з наших магазинів, малюючи триколор, та розміщенням своїх глупих бордів про пушкіна, катерину та потьомкіна!

Все буде Україна!

Але українськлї символіки стає все більше на вулицях Херсона!.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня