Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонський державний університет продовжує працювати дистанційно

Незважаючи на всі події, які відбуваються у Херсонському державному університеті, наш заклад продовжує працювати згідно українського законодавства.

Як повідомлялось, 14 червня, близько 10:00 у головний корпус Херсонського державного університету на вулиці Університетській у супроводі озброєних військових зайшли представники окупаційної «влади» Херсонщини. В цей же час російськи військові незаконно затримали та вивезли у невідомому напрямку проректора Херсонського державного університету Максима Вінника.

Наразі у співробітників університету немає доступу до робочих місць. Співробітники, які знаходяться у Херсоні, продовжують виконувати свої обов’язки дистанційно.

Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський зробив заяву:

«Над Херсонським державним університетом завжди був, є й буде український прапор! Херсонщина та Херсон вже більше 100 днів перебувають у тимчасовій окупації. Весь цей час Херсонський державний університет продовжує працювати дистанційно, виконуючи свої зобов’язання перед студентами та співробітниками: надає якісні освітні послуги, наразі завершує атестацію бакалаврів, готується до видачі документів про освіту та розпочав вступну кампанію. І все це за українським законодавством!

Ми були готові до сценарію, за яким до головного корпусу ХДУ на вулиці Університетській можуть увійти представники окупаційної «влади» та «призначити» свої «керівні органи». Саме це й відбулось. У супроводі військових. Але це жодним чином не впливає на освітній процес, який триває у дистанційному форматі. Всі адміністративні процеси продовжують виконуватись. Розуміючи всі ризики, ще у квітні центр управління Херсонського державного університету був тимчасово переміщений у Івано-Франківськ. Звідти адмініструються всі процеси. Саме тому є можливість продовжити освітній процес, виплачувати заробітні плати та стипендії, замовляти та друкувати дипломи українського зразка. Співробітники Херсонського державного університету, які до цього моменту працювали у нашому херсонському офісі, залишили свої робочі місця. Але продовжать виконувати свої обов’язки дистанційно за українським законодавством».

Колектив Херсонського державного університету також звернувся з закликом до освітянської спільноти поширити інформацію про викрадення проректора Максима Вінника та засудити порушення прав людей та терор, який чинять окупанти на Херсонщині.

Незважаючи на обставини, які склались навколо університету, Приймальна комісія, як і весь вищий навчальний заклад, працює дистанційно за українськими правилами, умовами вступу та законодавством.

Консультаційний центр Приймальної комісії ХДУ запрошує випускників 11 класів, випускників минулих років, випускників коледжів і тих, хто вже має вищу освіту, звертатися з будь яких питань щодо Вступу-2022.

Приймальна комісія працює 24/7.

Контакти приймальної комісії:

Viber, Telegram:

+38(096)-613-05-16

+38(095)-472-07-11

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН