Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Над Херсоном обов’язково піднімуть прапор України – Офіс президента

Наразі тривають важкі бої за схід України. Однак це не означає, що Київ не звільнятиме південь.

Просто для цього необхідно дочекатися обіцяної нам від західних країн зброї. Термін початку звільнення тимчасово окупованих територій залежить від цих поставок. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Telegram.

“Росія дуже активно намагається сформувати в мешканців півдня думку, що Україна їх покинула, а “русский мир” прийшов надовго. Повна маячня. Маємо класичну російську психологічну операцію: викликати почуття смути та великої образи покинутих, а потім конвертувати це у гнів ображених. Це – пов-на ма-яч-ня. Уся політико-дипломатична машина сьогодні працює на те, щоб держава отримала достатню кількість зброї для звільнення громадян на окупованих територіях”, – запевнив громадян України представник Офісу президента.

За словами Подоляка, вся військова машина працює на те, щоб прямо зараз стримати агресивний наступ ворога на сході країни. “Щойно Росія виснажиться та втратить наступальний потенціал, а Україна накопичить достатньо сил – південь нашої країни буде обов’язково звільнений. Це не питання одного дня чи місяця, але й не питання року. Український прапор знову майорітиме над Херсоном. Не завтра, але швидше, ніж хтось може собі уявити”, – наголосив радник голови ОП.

Інформаційне агентство ASPI

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН