Український Південь

Інформаційне видання

Херсонський виш налагоджує партнерські відносини з університетом Івано-Франківська

Сьогодні, 14 травня, Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника відзначає День університету та День народження патрона університету Василя Стефаника. Про це розповів ректор ХДУ Олександр Співаковський:

Доля, війна, окупація, вимушене переміщення управлінського центру Херсонського державного університету до Івано-Франківська, до наших друзів у ПНУ зробили відносини між нашими закладами майже родинними. Щиро вдячні ректорові Ігорю Цепенді, всім колегам.

Від освітянської спільноти Херсонського державного університету прийміть найщиріші вітання з Днем університету та Днем народження Василя Стефаника!

Ваш університет – один з кращих в Україні, ми пишаємось нашою теплою дружбою. Сердечно вдячні за той прихисток, підтримку та допомогу, яку отримуємо від вас. Це у черговий раз підтверджує єдність України від півночі до півдня, від заходу до сходу та здатність підставити плече один одному у важкі часи, бути разом і разом ставати сильнішими.

Дуже символічним є те, що історії наших закладів схожі. Ви пройшли славетний шлях від Станіславського вчительського інституту до класичного національного університету. Ми – від Юр’ївського учительського інституту до класичного державного університету.
У своїх регіонах ми впевнено тримаємо лідерство, бо головне – це якість знань наших випускників.

Процвітання, невпинного розвитку, розширення горизонтів! У ці складні воєнні часи вся Україна прагне лише одного – Перемоги! Українці кожного дня доводять свою здатність чинити опір на всіх фронтах. Освітній – один з них! Тож перемог вам заради патріотичної, освіченої молоді, нашого людського капіталу, заради майбутнього!

Тільки вперед!

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня