Український Південь

Інформаційне видання

У Криму незаконно засудили громадянина України: розпочато кримінальне провадження

🔹Нещодавно, Південний окружний воєнний суд Ростова-на-Дону виніс черговий незаконний вирок громадянину України, засудивши його до 19 років і 6 місяців позбавлення волі за звинуваченням в «державній зраді».
Так, ви все правильно зрозуміли, громадянина України засуджено за державну зраду російській федерації, при цьому його було позбавлено права на справедливий судовий процес, що є порушенням IV Женевської Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року.
‼️Прокуратура автономії кваліфікувала такі дії окупаційних силовиків та суддів як воєнний злочин за ч. 1 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни).
🔹Українського журналіста затримали в окупованому м. Севастополь в листопаді 2016 року за участь у нібито диверсійно-терористичній групі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.
У 2017 році «Севастопольський міський суд» незаконно засудив його до 5 років колонії суворого режиму та штрафу у розмірі 200 тисяч рублів. Термін покарання українця минув 8 листопада 2021 року, але на волю його не відпустили, натомість з’явилась нова справа про державну зраду.
🔹Кожен факт вчинення воєнного злочину на окупованій території півострова фіксується прокуратурою автономії у відповідних кримінальних провадженнях задля реалізації принципу невідворотності покарання винних осіб, з використанням національних та міжнародних кримінально-правових механізмів.
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня