Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Один з херсонських вишів переїхав до Хмельницького

Херсонський національний технічний університет було евакуйовано до Хмельницького. Раніше ректор Юрій Бардачов повідомив про призупинення своїх повноважень та передачу їх людині, яка знаходиться на підконтрольній Україні території.

Зі зверненням виступила ректорка Олена Валеріївна Чепелюк:

Шановні колеги та співробітники нашого університету, вітаю кожного з вас!

Сьогодні в умовах невизначеності через війну в Україні живе весь світ, а ми знаходимся в епіцентрі подій. Тому ми, як ніхто, маємо бути сильними та не втрачати надію.

Ми маємо достойно пережити ці часи, бути гнучкими до ситуації, об’єднуватись та допомагати один одному.
Волею Долі мені судилося стати за кермо нашого евакуйованого університету, щоб кожен з вас зміг і далі отримувати зарплатню, студенти бакалаври отримали вчасно свої дипломи, а інші були переведені на наступний курс, щоб наш університет і далі працював, розвивався та мав впевненість у завтрашньому дні.
Зараз в нас вже є домовленість з ректором Хмельницького національного університету, який виділяє приміщення, щоб наша оперативна команда змогла працювати. Всі провідні фахівці ХНТУ, які змогли виїхати за межі окупованих територій, збираються разом та переїжджають до м.Хмельницького. Адже гуртом легше вистояти та приймати зважені рішення. Ми усвідомлюємо, що перед нами непроста відповідальна задача та готові зробити все від нас залежне за для нашої спільної справи та нашої alma mater.
Сподіваємось і на ваше розуміння та підтримку. З нетерпінням чекаємо, коли з Херсонщиною відновиться зв’язок, думками ми поруч з вами.
Закликаю вірити в найкраще! Ми маємо вистояти, адже саме від нас із вами залежить той професійний потенціал, який формується в наших студентах та в майбутньому нашої України. Вірю, що всі ці буремні події принесуть оновлення й стимулюють нас до прискореного розвитку та відбудови.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН