Український Південь

Інформаційне видання

На Херсонщині загинув ветеран АТО, над яким знущались російські військові

У селі Абрикосівка на Херсонщині не стало  Назара Кагальняка – чоловіка, який був ветераном АТО та не брав участі у Новій фазі протистоянь. Про причину його трагічної смерті розповів у соціальних мережах Іван Мойсієнко:

– Загинув ще один мій знайомий – Назар Вікторович Кагальняк. Його смерть – це страшний військовий злочин. Назар ветеран АТО, який не приймав участі у новій фазі війни, що спровокована повномасштабним вторгненням ерефії у 2022 р. Після АТО він пережив 2 інфаркти, складну операцію на серці.

Його викрали окупанти з дому в селі Абрикосівка у Херсонській області. Жорстоко били та піддавали тортурам. Назара вбивали за те, що він колись був в АТО. Хоча згідно з Женевською конвенцією ті військові, які не беруть участь у бойових діях (ветерани) не мають жодним чином переслідуватися, а тому такі дії збройних сил російської федерації є військовим злочином.

Понівеченого тортурами Назара окупанти привезли додому. Він декілька днів був вдома. З кожним днем йому ставало гірше. Його змушені були доставити в лікарню міста Олешки де він згодом помер. Не має сумніву, що Назара вбили. Не відомо достеменно як саме – можливо через крововилив, можливо через тортури електрошокером (він мав кардиостимулятор). Вбили мирну беззбройну людину.

Назар Кагальняк батько 4 дітей та дід 2 онуків. Останні 5 років він сам, без дружини, доглядав дітей, частина з яких були неповнолітніми. Найменший, який закінчує 1 клас в цьому році є дитиною з обмеженими можливостями. Принаймні 2 дітей Назара сьогодні стали неповнолітніми сиротами.

Тепер ми маємо зробити все, що б вбивство Назара Кагальняка стало, цвяхом в труні рашизму і тих конкретних військових злочинців, які його репрезентують.
Спочивай з миром. Дякую герою. Герої не вмирають.

Редакція висловлює співчуття рідним та близьким загиблого!

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня