Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Волонтери пробації – надійні помічники у виправленні засуджених

Дніпровський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області тісно співпрацює з волонтерами, які допомагають органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. 

     Одним із них є Анатолій Недигалов, який завжди знаходить час, цікаві теми та поради при спілкуванні із засудженими. Фахівці пробації співпрацюють з Анатолієм вже не один рік, він є частим гостем у підрозділі. 

     Днями, волонтер провів із клієнтами пробації індивідуальні бесіди на теми: збереження сімейних цінностей, подолання насильства у родині та суспільстві, необхідності працевлаштування. Анатолій Недигалов, має великий досвід у роботі із людьми, котрі вчинили кримінальні правопорушення, але знайшли в собі сили змінити своє життя та стати успішними, тому до порад волонтера підоблікові завжди дослухаються.

    Приємно усвідомлювати, що в Херсоні є люди, які відкриті для спілкування, зберігають в собі душевну теплоту та надихають своєю енергією на добрі справи інших. 

    Довідка: Філія Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області співпрацює із 20 волонтерами, із них – 7 жінок та 13 чоловіків. 

 

Філія ДУ «Центр пробації»

в Херсонській області

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН