Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Рапіристка з Миколаєва здобула золото на юніорському Кубку світу-2021

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт Миколаївської міської ради. У повідомленні йдеться про наступне:

«З 3 до 5 грудня в румунському місті Тімішоара представники фехтування на рапірах розігрували нагороди в рамках юніорського Кубку світу-2021.

Українські рапіристки здобули золото. У складі збірної команди України – миколаївська спортсменка Аліна Полозюк!

У перший день Аліна Полозюк виборола срібло в особистих змаганнях, а в другий вона зійшла на вищу сходинку п’єдесталу разом з подругами по команді, перемігши в фіналі збірну Росії.

Нагадаємо, що 19-річна рапіристка з Миколаєва є бронзовою медалісткою чемпіонату світу серед юніорів в команді, а от на особистий п’єдестал Кубку світу вона зійшла вперше в кар’єрі.

Підготували спортсменку тренери-викладачі: Павленко Лариса Миколаївна та Сопінська Маргарита Василівна».