Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Миколаївські спортсмени відзначилися у трьох турнірах

Миколаївські спортсмени здобули 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі на Чемпіонаті Світу з кікбоксингу ІСКА, який відбувся в Ірландії в м.Корк 17-18 жовтня. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Золото здобули: Чекмарьова Алевтина (2 медалі), Остапенко Лілія, Токаренко Богдан, Коломийцев Богдан, Шматко Маргарита, Завадський Богдан.

Срібло вибороли: Бровко Аліна, Шмарко Маргарита, Завадський Владислав, Семенова Ліза.

Бронзу: Семеова Ліза, Цуканова Ангеліна, Токаренко Богдан.

У місті Харків завершився міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Перша столиця». Вихованці МОККДЮСШ №1 у запеклій боротьбі вибороли 11 нагород вищого ґатунку.

Золото: Султанов Максут, Елейкін Діма, Богдан Гліб, Насибов Ібрагім.

Срібло: Ярченко Сергій, Джафаров Джавит.

Бронза: Максимишин Данило, Топчій Ігор, Вуечка Іван, Чобан Максим, Войтенко Максим.

У м. Брасхат (Бельгія), з 10 по 14 жовтня 2019 р. відбувся чемпіонат Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху.
У змаганнях взяли участь понад 85 спортсменів з 14 країн світу.

Від Миколаївського регіонального центру «Інваспорт» виступили 2 спортсмени – Марченко Ігор та Фандєєв Артем.
У ваговій категорій до 100 кг Фандєєв Артем посів третє місце в особистих змаганнях та друге у командних змаганнях. Марченко Ігор у цій же ваговій категорії посів 5 місце у особистих змаганнях. Тренує спортсменів Михайленко Максим.