Український Південь

Інформаційне видання

У Херсоні понад 170 км каналізаційних мереж відпрацювали свій нормативний термін служби

Для забезпечення централізованого водовідведення МКП «ВУВКГ м.Херсона» експлуатує систему каналізації роздільного типу, яка складається із самопливних та напірних мереж водовідведення загальною довжиною 297,6 км, діаметром від 150 до 1500 мм, глибиною залягання від 2 до 8 метрів, 17 каналізаційних помпових станцій та очисних споруд повного біологічного очищення проєктною потужністю 250 тис.м3 на добу.
На сьогоднішні 171,5 км з 297,6 км каналізаційних мереж відпрацювали свій нормативний термін служби.

Керівництво Водоканалу вживає всіх необхідних заходів щодо відновлення мереж водовідведення. Так, тільки за останній рік за ініціативою МКП «ВУВКГ м.Херсона» Херсонською міською радою рішенням від 26.01.2021 №51 затверджена Програма ефективної роботи та розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Херсонської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, в яку включено реконструкцію та капітальний ремонт напірних трубопроводів коштом Державного бюджету, бюджету Херсонської міської територіальної громади та коштів підприємства.

У вересні поточного року керівництво МКП «ВУВКГ м.Херсона» звернулось до департаменту захисту довкілля та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації із запитом про виділення коштів для здійснення природоохоронних заходів «Реконструкція аварійного каналізаційного колектора від головної насосної станції каналізації (ГНСК) до міських очисних споруд (МОС)».

Департамент захисту довкілля та природних ресурсів ХОДА надав екологічний висновок від 4 жовтня №4457-01-10/0/21/013.3.2-2382.


МКП «ВУВКГ м.Херсона» листом від 6 жовтня № 4150-40/вих. направило всі матеріали щодо ремонту напірних колекторів у Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Херсонська міська рада

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня