У Скадовську проведення сесії міської ради зірвали 14 депутатів, які не з’явилися на неї

Вчора проведення ХХІІІ сесї Скадовської міської ради довелося відтермінувати. Причиною цьому стала неявка по різним причинам 14 депутатів. Всього на позачергову сесію виноситься 18 питань, серед яких нагальні питання, що потребували термінового рішення. Про це розповіли на сторінці міської ради у соціальних мережах:

– Сьогодні не буду загострювати увагу на прізвищах і причинах неявки – більшість відсутніх телефонували і повідомляли про неможливість їхньої участі в засіданні. Але хочу аби усі розуміли наслідки неприйняття рішень.

Я вже неодноразово повідомляв, що бюджет громади в цьому році має недофінансування. На кінець року нам не вистачало коштів на видатки майже по усім статтям. Весною сума недофінансування до кінця року становила більше 16 млн грн. Для нашого бюджету це багато.
За 6 місяців ми мале незначне перевиконання, яке нам не дозволяло додатково виділиити кошти.
За результатами 9 місяців бюджет громади було виконано на 106% що дозволяє розподілити на захищені статті більше 5 млн грн. Саме ці рішення ми планували прийняти сьогодні.
Якщо цього не зробити то вже за тиждень д/с не буде чим виплатити аванс, також це додаткові кошти на енергоносії для медиків та закладів освіти.
За рахунок заходів з оптимізації закладів (ми ліківідували 3 установи – центр соціальних служб, методичний кабінет з’єднали два д/с садки в один), за рахунок інших заходів направлених на скорочення видатків по кожній з 65 установ нам вдалося значно скоротити суму дефіциту коштів.
Проведення сесії перенесено на завтра 5 листопада на 14-30.
Ми маємо перерозподілити більше 5 млн з суми недофінансування щоб забезпечити сталу роботи усіх установ в листопаді місяці.
Також дуже важливими є питання виділення додаткових коштів державної субвенції в сумі 2,95 млн грн для центральної міської лікарні для забезпечення киснем.
Також законодавець вимагає від нас створення старостинських округів. Ми пропонуємо залишити 10 старостинських округів в тих самих межах, які мали сільські ради.
Чотири питання безпосередньо повязані з запуском процесу харчування в 4-х корпусах Академічного ліцею, Ліцею “Академія творчості”, Ліцею №3.

Сподіваюся в п’ятницю після обіду усі будуть в гарному настрої і налаштовані продуктивно попрацювати.Коментар до: У Скадовську проведення сесії міської ради зірвали 14 депутатів, які не з’явилися на неї

  1. Островітянин сказав:

    Вождь казав – потрібно ділитися. Нехай той мер пише заяву за власним бажанням, якщо він не може домовитися з депутатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com