У Миколаєві до 10 річниці створення концерну “Укроборонпром” висадили алею каштанів

У Манганарівському сквері, відомому як “Серце міста”, висадили 15 молодих каштанів. Алею заклали до 10 річниці заснування державного концерну “Укроборонпром”. Про це розповіли на сайті міської ради.

У висадці дерев взяли участь перший заступник міського голови Віталій Луков, генеральний директор ДК “Укроборонпром” Юрій Гусєв, генеральний директор ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” Олексій Жуковець та керівники інших підприємств-учасників Концерну.

“Ми раді, що в Миколаєві з’явилась алея каштанів до такої прекрасної нагоди. В нашому місті є низка підприємств, які входять до концерну “Укроборонпром”. Добре, що ми співпрацюємо не лише у військово-технічних питаннях”, – зазначив Віталій Луков.

Генеральний директор ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” Олексій Жуковець зазначив, що і надалі висаджуватимуть дерева у Миколаєві.

“Вже навесні ці дерева радуватимуть городян неповторною красою квітів і неперевершеним ароматом. А я обіцяю, що це не остання висаджена нами алея”, – зазначив Олексій Жуковець.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com