Український Південь

Інформаційне видання

Нову поліцейську станцію відкрили на Херсонщині

Сьогодні відкрито поліцейську станцію у с.Долинське Хрестівської територіальної громади Каховського району. Відтепер жителі п’яти населених пунктів отримали свого поліцейського офіцера громади. Ним став Ігор Кузнєцов, який першим в області успішно пройшов навчання і приступив до виконання службових обов’язків. Офіцер громади обслуговуватиме населення сіл Долинське, Хрестівка, Надеждівка, Новонаталівка та Шевченко. Відтепер понад 6 тисяч жителів цих сіл зможуть звернутися за поліцейськими послугами за місцем проживання.

На урочисте відкриття завітали представники обласної влади та територіальної громади. Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Денис Захарченко вручив офіцеру Ігорю Кузнєцову сертифікат про завершення навчання, а також подякував за участь та сприяння у проєкті «Поліцейський офіцер громади» представникам органів місцевої влади.
Поліцейський офіцер громади Іван Кузнєцов є жителем громади, тому знає про проблеми місцевих мешканців, знає людей, а люди знають його. Іван буде забезпечувати правопорядок на підпорядкованій території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.
Поліцейська станція обладнана усім необхідним для роботи там офіцера громади, є службовий кабінет, кімнати для прийому громадян та відпочинку. В приміщенні проведено сучасний ремонт, закуплені меблі та офісна техніка. У службовому кабінеті на окремий монітор виведено зображення з 11 камер зовнішнього відеоспостереження, розташованих у с.Долинське. Допомагати поліцейському офіцеру громади у підтриманні правопорядку у населеному пункті будуть представники добровільного громадського формування.

Завдяки підтримці територіальної громади у поліцейського є службовий автомобіль «Renault Duster» для ефективної роботи з забезпечення безпеки громадян. Це дозволить правоохоронцю швидше та якісніше реагувати на повідомлення про правопорушення.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня