У херсонському виші провакцинують ще 150 співробітників

18 жовтня відбудеться щеплення другою дозою майже 150 співробітників! А 20 жовтня нa бaзi мeдичнoгo цeнтpу XДУ у гуpтoжитку №3 стартує чергова сесія вакцинації для всіх охочих.

Наразі у Херсонському державному університеті відбулося вже чотири сесії вакцинації. Серед охочих отримати «імунітет» від коронавірусної інфекції не лише викладачі та співробітники, а й здобувачі вищої освіти.

Станом на 13 жовтня у Херсонському державному університеті вакциновано 17,1% здобувачів вищої освіти. І кількість охочих з кожним днем зростає.

Активно долучаються до щеплення студенти ІV курсу, які вже незабаром вийдуть на практику в заклади освіти та державні установи, де вакцинація є обов’язковою! Адже на практиці вони не в статусі студентів, а стажерів-практикантів. Тож мають відповідати вимогам закладу і, звісно, убезпечити себе від можливого зараження COVID-19.

Крім того, Херсонський державний університет цілеспрямовано рухається до позначки 100%! Так, за останніми даними вакциновано 92,7% науково-педагогічних працівників. Загалом щепилися 90,8% викладачів та співробітників університету.  

ПресцентрЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com