На Херсонщині зросла кількість хворих на коронавірус: яка ситуація у лікарнях

Про стан закладів медицини у боротьбі з коронавірусом розповів заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський:

Разом із Євгенією Бєлою відвідали КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І.Горбачевського».

Директор медичного закладу Олена Тимошенко ознайомила із наявним станом заповненості койко-місць, хворими на COVID-19.

Лікарі роблять все можливе, аби кожен пацієнт одужав і знову почувався добре. Однак всі ми розуміємо, що перехід до «червоної» зони відбувся не просто так.

‼️Хворих багато‼️

За словами Олени Миколаївни, відділення переповнені. Спостерігається підвищення кількості хворих, залежних від кисню, оскільки до лікарні потрапляють зі значним ураженням легень. Також, знизився і віковий поріг хворих. Якщо раніше в зоні ризику були люди 45+, то зараз — це молодь від 23-х років.

Завтра буде готова інструкція — алгоритм дій, що треба робити, якщо ви відчуваєте, що занедужали. Обов’язково її поширимо.

Хочеться ще раз звернутись до містян та жителів області.

Не нехтуйте можливістю захистити себе та своїх рідних. Створити колективний імунітет у короткі терміни можливо тільки за умови вакцинації. Завдяки цьому способу, людство побороло багато страшних хвороб.

Вакциновані громадяни переносять хворобу легше або взагалі не хворіють.

Побороти COVID-19 можна, однак треба докласти зусиль та свідомо підійти до розв’язання цього питання. Якщо продовжувати ігнорувати та легковажно ставитись до ситуації, то навантаження на медичні заклади може стати надто великим і коштувати життя.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com