Український Південь

Інформаційне видання

На засіданні ректорату в ХДУ розглянули 12 питань

13 вересня у Херсонському державному університеті відбулося чергове засідання ректорату. На порядок денний зібрання винесли 12 питань.

На початку ректорату перший проректор ХДУ Сергій Омельчук вручив декану факультету фізичного виховання та спорту Івану Глухову почесну грамоту Херсонського міського голови з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Надалі перейшли до розгляду питань порядку денного.

Перший проректор Сергій Омельчук доповів про підготовку до 104-ї річниці від дня заснування Херсонського державного університету. За словами першого проректора, до цієї дати в освітньому закладі заплановано низку заходів. Також видано наказ, відповідно до якого розпочинається активна фаза підготовки та сформована робоча група.

Доповідаючи про атестацію здобувачів наукового ступеня доктора наук та доктора філософії у 2021 році Сергій Омельчук зазначив, що 15-17 вересня аспіранти укладають угоди. На початку жовтня відбудуться загальні збори. Наразі два тижня будуть активними у плані атестації здобувачів. Видане розпорядження, де чітко виписано як на кафедрах і факультетах повинно проходити звітування – випускні курси звітують на вчених радах факультетів. На Вченій раді університету звітує тільки випускниця докторантури Олена Анісімова.

Про підготовку сертифікатних програм за результатами навчання у «Школі професійного розвитку» проінформувала проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова. Вона зазначила, що протягом двох тижнів співробітники навчально-методичного відділу консультували науково-педагогічних працівників щодо сертифікатних програм, які були розроблені за результатам навчання. «На сьогодні ми маємо 21 програму, які були надані на першу експертизу. Лідерами є факультет психології, історії та соціології й факультет культури і мистецтв, які подали по 5-6 програм. Всі представлені програми досить цікаві, їх можна запускати далі на експортування», – наголосила Дар’я Мальчикова. Також за її словами, програма медичного факультету «Технологія реабілітаційного масажу» подана на остаточну експертизу для розгляду на науково-методичній раді університету.

Незабаром усім учасникам «Університетської школи професійного розвитку», які успішно завершили навчання, будуть видані сертифікати.
Серед питань, про які доповіла проректорка – підготовка електронного альманаху «Магістерські студії» у 2021/2022н.р та заходи щодо ущільнення графіку освітнього процесу у І семестрі 2021-2022 н.р.

Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник проінформував присутніх про надання кредиту для здобуття вищої освіти. Це стосується студентів нашого університету, які забажали укласти угоди на кредитування з МОН України. Незабаром до університету мають бути перераховані кошти. Крім того, проректор додав, що зараховані цьогоріч студенти-сироти та позбавлені батьківської опіки можуть подати заяву та пакет необхідних документів до планового відділу ХДУ, аби отримувати пільги.

Також проректор ознайомив присутніх з програмою відновлення та розбудови мережі гуртожитків ХДУ для проживання здобувачів освіти на 2022-2026 рр.

Про внесення змін до роботи сайту ХДУ для покращення його рейтингової позиції доповіла проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір. Так, за її словами, наразі актуальним залишається питання англомовної версії сайту. Також Наталя Кушнір розповіла про стан впровадження проєкту «ХДУ 24».

Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи підбив підсумки проведення «Школи лідера -2021». Цьогоріч захід набрав обертів та масштабності – до нього долучилося понад 100 учасників, 5 спікерів. Також проректор проінформував про участь студентів у заходах до Дня міста та підготовку до відзначення в ХДУ Дня працівників освіти.

Пресцентр ХДУ

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня