Новий асфальтовий завод будують на Херсонщині

Новий асфальтобетонний завод постане на території Іванівської територіальної громади. За часів СРСР у колишньому районі асфальтових заводів було аж два, та у лихі 90-ті ці підприємства зупинилися, і їх розтягли на брухт.

Тепер у матеріалах для ремонту доріг потреба гостра, і фірма з Хмельниччини (вона отримала кілька підрядів на ремонт доріг у Херсонській області) облаштовує комплекс для виготовлення асфальту ближче до місця проведення робіт. І при цьому не забуває налагоджувати співробітництво з місцевою громадою.

«Під новий завод його власники орендували ділянку біля села Першотравневе. Раніше там стояла ферма, від якої залишилися тільки руїни. Всіяна бетонними брилами земля для обробітку не підходить, а от для виробництва асфальтобетону – цілком. Завод його власники будують ударними темпами – вже завезли обладнання, та монтують його,- розповів голова Іванівської ТГ Віктор Дебелий. – Хмельниччани зобов’язалися відремонтувати у Першотравневому дороги, по яких їздитимуть їх машини з щебенем, цементом та готовою продукцією. Для місцевих відкриються вакансії охоронців та робітників, і це не менш важливо. У наших планах також ремонт і асфальтування доріг у самій Іванівці й селах громади, тож асфальт з нового заводу стане у пригоді».

Новий деньЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com