На відповідні потреби обласний та місцевий бюджети спрямують 58 млн грн. Першочергову увагу приділять дітям із малозабезпечених родин, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування.
Хлопчиків та дівчат прийматимуть 24 заклади відпочинку на Дніпрі та Азовському морі. Питання № 1 – безпека. Як наголосив т.в.о. заступника начальника ГУ ДСНС України в Запорізькій області Євген Водоп’янов, у кожному дитячому таборі рятувальники ретельно перевіряють вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій, наявність шляхів евакуації, систем протипожежного захисту та захисту від блискавок. Також після нещодавньої трагедії у Кирилівці особливу увагу приділять безпеці відпочинку на пляжі.
Якщо фахівці зафіксують порушення, які несуть загрозу життю та здоров’ю дітей, жоден оздоровчий заклад працювати не буде.
-
Вже другий рік поспіль оздоровчий сезон проходить в умовах пандемії. Наше спільне завдання – організувати безпечний відпочинок жителів і гостей області. Для оздоровчих закладів ставиться завдання приділяти особливу увагу засобам захисту, дезінфекції. Головний акцент цьогорічної оздоровчої кампанії – це безпека. Також в області необхідно створити реєстр всіх закладів, які надають послуги з відпочинку та оздоровлення, – наголосив Олександр Старух.
Схожі публікації:
- Про загиблу в Запорізькій інфекційній лікарні лікарку зняли фільм
- Запоріжці за чотири місяці придбали товарів на 19 мільярдів гривень
- Одна з кращих спортивних шкіл України незабаром відкриє двері в Запорізькій області
- Запоріжжя планує збільшити кількість трамваїв та закупити електробуси
- Де водії фур зможуть перечікувати спеку на трасах у Запорізькій області