Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонець виборов срібло на Чемпіонаті Європи

Про це повідомляє “Український Південь” з посиланням на пресслужба Херсонської ОДА.

Цього року на Чемпіонаті Європи у складі чоловічої Національної збірної України до 22 років Херсонщину представляв 20-річний боксер, вихованець ДЮСШ ФСТ “Україна”, Максим Галінічев. Спортсмен провів чотири яскраві поєдинки, у трьох із яких виборов перемогу.

Фінальний бій відбувся 24 червня. Суперником Максима став спортсмен з Росії. Наш боксер показав гарний результат і впевнено йшов до перемоги, але рішенням суддів перемогу віддали росіянину.

Таким чином Максим Галінічев став срібним призером першості Європи до 22 років у ваговій категорії до 52 кілограмів.

Результат бійця прокоментував президент Херсонської обласної організації Федерації боксу України Олександр Трутнєв: “Максим відмінно проявив себе на чемпіонаті. Але, на жаль, не завжди все залежить від боксера та тренера. Для нас Максим – чемпіон, тому і зустрічатимемо його з першості Європі – відповідно”.