Більше грошей за менші обсяги палива: на Херсонщині керівник комунального закладу завдав збитків на 350 тисяч

За процесуального керівництва Каховської окружної прокуратури директору одного із комунальних закладів Каховського району повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Установлено, що у 2019 році комунальним закладом за результатами відкритих торгів із товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про постачання за бюджетні кошти газового палива. Загальна вартість правочину склала понад 1,4 млн грн.

Проте після набрання договором чинності керівник комунального закладу, зловживаючи своїм становищем та діючи в порушення законодавства про публічні закупівлі, безпідставно уклав додаткові угоди до договору, якими вартість товару щоразу збільшувалась, а об’єми поставки зменшувались. При цьому будь-яких коливань ціни газу на ринку не було.

Наразі за позовом прокуратури господарським судом Херсонської області 31.03.2021 безпідставно укладені додаткові угоди визнано недійсними та зобов’язано постачальника перерахувати надмірно сплачені бюджетні кошти на користь Херсонської обласної державної адміністрації в сумі більше 350 тис. грн.

Вирішується питання щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження у виді обрання посадовій особі запобіжного заходу, відсторонення від займаної посади та накладення арешту на майно.

Досудове розслідування триває.

Херсонська обласна прокуратура

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com