В Одесі відбувається Міжнародна наукова конференція “Південь України: етноісторичний, мовний, культурний та релігійний виміри”

Конференція приурочена 30-річчю незалежності України та 25-й річниці Конституції України та триватиме протягом 4-5 червня 2021 р. в форматі онлайн та офлайн. В рамках роботи відбудуться круглий стіл та секційні засідання.

Український інститут національної пам’яті є одним із співорганізаторів заходу. Начальник Південного міжрегіонального відділу УІНП Сергій Гуцалюк взяв участь у відкритті конференції та звернувся до учасників з вітальним словом.

“Проведення конференції такого рівня на сьогодні є дуже значимою та актуальною в науковому просторі. Це чудова нагода для дослідників і науковців з різних країн, не тільки обмінятися досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й отримати позитивні враження та натхнення для подальших наукових досліджень.” – зазначив С.Гуцалюк.

У конференції взяли участь провідні науковці з України, Румунії, Молдови, Литви Німеччини, молоді вчені, аспіранти, бібліотекарі, краєзнавці та інші.

Конференції проводиться на базі Одеського національного морського університету. Дякуємо за запрошення долучитися та чудову організацію ініціатору проведення конференції – професору Миколі Михайлуці .

УІНП: Південь

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com