Поліцейські Херсонщини проводять відпрацювання курортних місць

За ініціативи керівництва обласної поліції наразі на території області триває відпрацювання місцевості, де розташовані бази відпочинку, пансіонати, санаторії, літні табори тощо. Про це розповіли у відділі комунікацій.

Профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Берег-2021» проводиться з метою стабілізації оперативної обстановки, протидії правопорушенням та забезпечення безпеки громадян, які вже приїхали на відпочинок на курорти Херсонщини. Адже відкриття тимчасових поліцейських станцій в цих місцях заплановане в кінці першої декади червня. Тому особовий склад прибережних підрозділів поліції майже в повному складі нині заступає на маршрути патрулювання, які розроблені з урахуванням аналізу стану злочинності за видом, місцем та часом скоєння, тобто в місцях із найбільш складною криміногенною обстановкою та масового перебування громадян. Також поліцейські проводять з громадянами профілактичну роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів.
Як повідомив заступник начальника обласного главку поліції Денис Захарченко, у відпрацюванні також задіяні й придані працівники з інших територіальних підрозділів поліції Херсонщини, в тому числі з обласного управління. Загалом щоденно до участі у відпрацюванні залучаються близько 215 поліцейських та 45 військовослужбовців Національної гвардії України, з їх числа яких формуються 90 нарядів: 40 піших, 45 автопатрулів, 2 велопратрулі та 3 поліцейських екіпажі на воді.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com