У Таврійській громаді створять музейний заклад

До його складу увійде музей історії Чорнянки.

Створити комунальний заклад “Музей історії міста Таврійська” 6 травня вирішила Таврійська міськрада Каховського району. Також місцеві депутати виступили з клопотанням перед Зеленопідською сільрадою як до правонаступника ліквідованої Каховської райради з приводу безоплатної передачі їхній громаді музейного фонду “Чорнянського музею історії села”.

— Цей музей розташований в школі Чорнянки і є філією комунальної установи “Семенівський краєзнавчий музей” Зеленопідської сільради. Він залишиться в цьому ж селі, але буде філією КЗ “Музей історії міста Таврійська”, — пояснив заступник міського голови Анатолій Білий.

Як доповнив міський голова Таврійська Микола Різак, створення комунального закладу дозволить в подальшому виділяти кошти на розвиток як місцевому музею, так і його чорнянській філії.

— Свого часу у Чорнянці був чудовий музей, з прекрасним приміщенням. Не розумію, кому прийшло в голову все це зруйнувати. Переконаний, з часом ми обов’язково вирішимо це питання і відновимо в цьому селі гарний музей, — пояснив він.

Нагадаємо, що музей історії міста в Таврійську відкрили у вересні 2017 року. А восени 2020 року Чорнянка увійшла до складу Таврійської міської громади.

Новий день

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com