Всеукраїнська відкрита регата з академічного веслування серед юніорів відбулась на Херсонщині (відео)

В змаганнях і брали участь близько 140 дітей віком від 14 до 17 років.

Учасники прибули з Херсона, Миколаєва, Запоріжжя, Харкова , Черкас, Києва і Дніпра.

Всі вони різні але об’єднувало їх бажання перемогти та взяти участь у міжнародних змаганнях.

Перше місце серед дівчат отримала Олійникова Алсу. Вона розповіла про те як погодні умови впливають на результати змагань:
“Про суперників можу сказати, що майже всі рівні , адже в минулому році ми всі сиділи в четвірці й готувалися до чемпіонату Європи. Через те, що ця дистанція була гандікап і погода звичайно всім заважала, загальні умови були рівними. Кожен повинен був боротися з самим собою, тому всі показали те, на що здатні.”

Не відставали і юнаки. Серед них перше місце виборов Болотов Павло з Харкова, який розповів про те як академічна гребля вплинула на нього і як він налаштовується перед змаганнями.

“Найголовніше – прибрати мандраж, бути спокійним і без емоцій. Їх потрібно вмикати вже під час гонки щоб не ослабнути, а бути ще сильнішим. Дуже важко було , особливо на останній гонці, бо вітер був зустрічний – це ускладнювало веслування. Третя гонка зайняла найбільше часу тільки через погодні умови. Раніше я займався волейболом і часто задихався, за допомогою греблі мені стало легше займатися такими видами спорту як волейбол і баскетбол.”

За перемогами спортсменів завжди стоїть тренерська робота. Раєвська Вікторія Валентинівна – старший тренер збірної команди розповіла про хід змагань:

“Змагання за тому, що діти проходили дистанцію три рази по 2 км. Тобто 1 квітня вони змагалися зранку і ввечері, а 2 квітня зранку вони йшли дистанцію у 2 км. По сумі трьох випробувань обиралися чемпіони і призери цих змагань.”

На Херсонщині цей вид спорту закладався багатьма поколіннями, багато відомих спортсменів саме з цього краю, адже тут найсприятливіші умови.

Заслужений майстер спорту Гурковський Павло Михайлович привітав Херсонську збірну з проведенням змагань:

“Хочу привітати нашу херсонську федерацію академічного веслування тому що ми проводимо сьогодні змагання, і я сподіваюся ми їх проведемо успішно. У зв’язку з локдауном, ми переймалися будуть змагання або ні , п також ,чи зможуть всі зібратися за станом здоров’я. Сюди приїхали одні із найсильніших веслярів молодіжної збірної України. Вони потренувалися тут 20 днів та зараз показують результати.”

Всі спортсмени отримали нагороди згідно своїх результатів.
Змагання відбулися за підтримки віце-президента Федерації академічного веслування України Ігора Гарагулі.
Розвиток спорту- це інвестиція в майбутнє.

Детальніше у відео телестудії “Український південь”.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *