Український Південь

Інформаційне видання

У херсонському університеті стартувала розробка нової інформаційної стратегії

26 березня у Херсонському державному університеті відбулася нарада з питань розвитку та вдосконалення інформаційних ресурсів освітнього закладу. Зустріч відбулася за участі ректора ХДУ Олександра Співаковського, проректорів, деканів факультетів.

Поточну ситуацію можливостей використання хмарних сервісів Херсонського державного університету та їх систематизування окреслила проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи ХДУ Наталія Кушнір. У своєму спічі вона презентувала інформаційну структуру університету. Разом з начальником інформаційно-обчислювального центру Дмитром Щедролосьєвим та керівником відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури Олександром Лемещуком розповіла про сервери, які забезпечують роботу цифрової інфраструктури вишу, про перспективу використання хмарних сервісів, про вимоги до організації дистанційного навчання, захист інформації та можливості, які надає аналіз трафіку.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив, що сьогодні у суспільстві спостерігається тренд на розбудову інформаційного простору: «Розвиток інформаційних технологій у Херсонському державному університеті має багаторічну історію. Ми одні з перших з освітніх закладів в Україні почали запроваджувати цифрові інструменти в фінансовоадміністративній діяльності, розбудовувати сучасну систему комунікацій зі студентством. Університет має численні ресурси, ми архівуємо та зберігаємо великі масиви інформації.  Наразі наше головне завдання – зрозуміти та зафіксувати поточну ситуацію, аби мати можливість запропонувати та розробити певні зміни, яких вимагає час. Це перший крок до розробки нової інформаційної стратегії університету».

Також у ході наради обговорили пропозицію введення посади помічника декана з інформаційних технологій, що допоможе уникнути розриву комунікацій між факультетами та профільними службами.

За словами ректора Олександра Співаковського, це має бути внутрішньо вмотивована людина, яка виступить провідником між факультетом та університетом у сфері рішення ІТ-технологій.

Крім того, присутні вирішили організовувати навчально-методичні майстер-класи на базі усіх факультетів для професорськовикладацького складу, які допомагатимуть застосовувати ІТ-технології у різних сферах життя.

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня