У Херсоні пропонують створити базу кримського футболу

Базу футбольного клубу з Сімферополя «Таврія» пропонують створити у Херсоні, для цього необхідно провести реконструкцію херсонського стадіону «Кристал».

Про це в https://www.ukrinform.ua/rubric-sports/3197962-u-hersoni-proponuut-stvoriti-bazu-krimskogo-futbolu.htmlінтерв’ю Укрінформу заявив тимчасово виконуючий обов’язки голови Херсонської ОДА Сергій Козир.

«Моя мрія – провести в Херсоні фінал Кубку України з футболу. Спілкувався з цього приводу з міським головою Херсона Ігорем Колихаєвим. Чому ні, адже цього року фінал відбудеться у Тернополі. Але для цього нам потрібно здійснити реконструкцію нашого стадіону «Кристал», зараз у цьому напрямку працюємо. Зокрема, можна залучити кошти на розвиток кримського футболу, у нас є Сімферопольська «Таврія», – заявив він.

За його словами, команда херсонського «Кристалу» з командою «Таврія» обов’язково знайдуть можливість експлуатувати стадіон разом – він може стати однією з родзинок області, базою для двох команд, де проводитимуться змагання рівня Кубку України.

За його словами, наразі є ескізний проєкт, попередньо для його реалізації потрібно близько 50 млн гривень.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com