Старшокласники з усієї Херсонщини долучилися до Дня відкритих дверей у ХДУ

27 лютого у Херсонському державному університеті відбувся День відкритих дверей. Другу суботу поспіль заклад вищої освіти відкриває двері потенційним абітурієнтам.

Учні та їх батьки познайомилися із навчальним закладом, поспілкувалися з керівництвом університету, представниками факультетів та отримали відповіді на хвилюючі питання.

На захід завітали близько 300 школярів з усієї Херсонщини, з яких 136 зареєструвалися. Отримати інформацію про особливості вступу та навчання з’їхалися старшокласники з Тарасівки, Раденська, Зеленівки, Великої Олександрівки, Зміївки, Правдино, Станіслава, Чорнобаївки, Каховки, Берислава, Музиківки, Білої Криниці, Дар’ївки, Голої Пристані, Степанівки, Нової Каховки, Долматівки, Білозерки, Старосілля, Високого.

«Херсонський державний університет представляє широкий спектр напрямів навчання. У нас надзвичайно розвинута матеріально-технічна база та потужний професорсько-викладацький склад. Але ми не зупиняємося на досягнутому, а впевнено рухаємося вперед. Навіть під час пандемії. Цьогоріч ми відкриваємо 40 аудиторій для змішаного навчання. Ваш успіх – успіх нашого університету. Ми навчаємо вас задля того, аби Україна мала майбутнє», – наголосив ректор Олександр Співаковський.

Про особливості вступної кампанії гостям розповіли представники приймальної комісії ХДУ. У холі головного корпусу кожен факультет мав нагоду презентувати свої досягнення та здобутки. А інформацію про студентське життя з перших вуст старшокласники мали змогу отримати від студентів університету.

Також гості відвідали народний зразковий музей історії ХДУ, де дізналися багато цікавих фактів з історії закладу. Зокрема, про власну зірку університету в сузір’ї Скорпіона та ознайомилися з видатними викладачами та випускниками.

Тож Херсонський державний університет чекає на майбутніх абітурієнтів.

Контактна інформація приймальної комісії ХДУ:  73000, м. Херсон, вул. Університетська 27, головний корпус (2 поверх); тел. +380(552) 49-43-75; моб. тел.: 095-592-91-49; 096-613-05-16; e-mail: EntranceExamination@ksu.kherson.ua

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *