Запорізька область отримала з держбюджету 144 млн гривень на реалізацію проєктів регіонального розвитку

18 лютого конкурсна комісія Міністерства розвитку громад та територій України затвердила всі 12 проєктів регіонального розвитку, які наша область запропонувала реалізувати за кошти Державного фонду регіонального розвитку.

На брифінгу голова облдержадміністрації Олександр Старух розповів, що над кожним проєктом ретельно працювали. Спочатку за допомогою різноманітних індикаторів та критеріїв відбір проводила регіональна комісія, а далі свій вердикт винесли київські експерти.

Держава виконала свої зобов’язання, далі слово за депутатами обласної ради, які мають вчасно виділити бюджетні співфінансування, – підкреслив очільник  області.

У 2021 році область завершить 6 минулорічних об’єктів та розпочне 6 нових. Нарешті закінчиться  капітальний ремонт санаторної школи-інтернату № 7 у м. Запоріжжя, реконструкцію спортивного майданчику гімназії № 8 у Запоріжжі і стадіону в сел. Комишуваха.

Також за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку планують завершити реконструкцію басейну обласної школи вищої спортивної майстерності та стадіону «Таврія» у Василівці.

Значну увагу обласна влада приділить освіті. Комплексна модернізація із використанням енергозберігаючих технологій очікує на гімназію «Інтелект» у Кушугумі та дитсадки у Бердянську і Мелітополі.

Вперше за багато років держава будуватиме нові зрошувальні системи на Мелітопольщині. Велика вода прийде на 800 гектарів ланів науково-дослідного господарства Таврійського державного агротехнологічного університету.

На окрему увагу заслуговують 3 проєкти, які дадуть потужний імпульс розвитку міст та районів області. Це реконструкція водогонів на Бердянськ, від Вільнянська до Новомиколаївки та до сел. Розівка. Це дозволить забезпечити чистою водою десятки тисяч запоріжців та набагато зменшити експлуатаційні втрати КП «Облводоканал».

Запорізька ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *