Підприємцям Херсонщини списано податковий борг, що не перевищує 3060 гривень (Відео)

Загальна сума списаних незначних сум податкового боргу складає 46,3 млн гривень. Із них: фізичним особам підприємцям та громадянам списано 45,5 млн гривень, юридичним особам – 0,8 млн гривень податкових боргів.

На 01.01.2021 на Херсонщині 133792 фізичні особи-підприємці, громадяни та 1068 юридичних осіб – платників податків отримали від держави податковий «бонус» – списання податкового боргу за усіма податками і зборами.

Головна умова для такого списання: сума податкового боргу на 01.11.2020 не повинна перевищувати 3 060 гривень із врахуванням штрафних санкції і пені. Інформацію повідомили спеціалісти управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Інформацію про списання податкового боргу платник податків може отримати в приватній частині Електронного кабінету (в доступній для перегляду платнику податків інформації про стан розрахунків з податків та зборів буде відображена сума списання із посиланням на Закон №1072). Також інформацію про таке списання щодо суб’єктів господарювання після його проведення буде оприлюднено на вебпорталі ДПС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *