У Херсоні магістри педагогічних спеціальностей, журналісти, економісти отримали дипломи

У Херсонському державному університеті завершилося вручення дипломів магістрам 2020 року випуску. Цьогоріч освітній заклад випустив 680 молодих перспективних фахівців. Серед них – педагоги й вихователі, художники й IT-спеціалісти, юристи й економісти, лінгвісти й екологи, спортсмени й психологи, журналісти й музиканти.

Сьогодні, 30 грудня, дипломи магістрів отримали випускники факультету біології, географії та екології й факультету української й іноземної філології та журналістики.

У цей святковий день щирі слова привітань та настанов лунали від представників адміністрації вишу, деканів та професорсько-викладацького складу факультетів.

Вітаючи магістрів, перший проректор ХДУ Сергій Омельчук наголосив, що ім’я кожного з них вписано в літопис не лише факультету, а й освітнього закладу. Також проректор закликав молодь з гідністю нести ім’я випускника Херсонського державного університету!

Вручення дипломів – це визначна подія не лише для випускників, а й для викладачів. Адже це час підбиття підсумків їхньої спільної багаторічної роботи. А для магістрів – ще й час окреслити плани на майбутнє та розпочати шлях професійного становлення.

Вітаємо випускників! Бажаємо натхнення, наполегливості та професійних здобутків. І, головне, не втрачати той життєвий оптимізм і запал, який супроводжував протягом всіх років навчання.

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com