На Миколаївщині ввели в експлуатацію дві ділянки дороги

Колись одна з найгірших доріг України просто на очах перевтілюється. І все завдяки цілеспрямованій та злагодженій роботі команди професіоналів-дорожників.

На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв, км 298+000 – км 303+000 та км 303+000 – км 308+500 у районі сіл Михайло-Ларине та Калинівка введено в експлуатацію 2 ділянки дороги, протяжністю 10,5 кілометрів.

«За три місяці кропіткої праці ми маємо більше 10-ти кілометрів повністю відновленої, комфортної ділянки траси у напрямку Дніпра. А отже ще на один крок ми наблизилися до поставленої мети – відбудувати шляхову мережу Миколаївщини. Це надихає та мотивує рухатися далі, не збавляючи заданого темпу», – заявив очільник Служби автодоріг Владислав Невеселий.

Підрядна організація ТОВ ШБ «Альтком» розпочала ремонтні роботи на об’єкті у вересні цього року.
Для відновлення конструктиву дорожнього одягу підрядник використовував технологію холодного ресайклінгу з подальшим влаштуванням асфальтобетону та ЩМА.
Також виконані роботи з укріплення узбіч, влаштування водоскидів, прочистки труб, установки автопавільйонів та зупинкових майданчиків, тротуарів та з’їздів, встановлення бар’єрного огородження та дорожніх знаків, а також нанесення розмітки.
Нагадаємо, що поточний середній ремонт траси Н-11 Дніпро-Миколаїв виконується у рамках Програми Президента «Велике Будівництво». У 2020 році за цією програмою відновлюємо 4 дороги області: Н-14, Н-11, Т-15-13 та Т-15-07.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *