У Херсон завітав аташе з питань оборони Посольства Сполученого Королівства Великої Британії

На Херсонщині з робочим візитом перебуває Тім Вудз, комодор Королівських ВМС, аташе з питань оборони Посольства Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні. Разом з першим заступником голови облдержадміністрації Дмитром Бутрієм та заступником голови облдержадміністрації Вадимом Чабаном він обговорив питання розвитку співпраці в оборонній сфері.

Дмитро Бутрій зазначив, що військове партнерство між Україною та Великою Британією триває протягом багатьох років: «У вересні цього року підрозділи українських та британських десантників успішно відпрацювали тактичні дії в міській та лісостеповій місцевостях в межах навчань «Об’єднані зусилля – 2020», які відбулися і в Херсонській області».
У свою чергу Тім Вудз зацікавився досвідом Херсонщини у проведенні навчань підрозділів територіальної оборони та протидії дезінформації в медіапросторі.
Детально про формування ефективної системи тероборони в області та проведення масштабних комплексів тактичних навчань доповів Вадим Чабан.

Перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій наголосив, що обласна влада зацікавлена у співпраці з Великою Британією.

Херсонська ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *