Український Південь

Інформаційне видання

В Миколаєві реалізували проєкт Громадського бюджету

Територія «Дикого саду» стає все більш упорядкованою та привабливою для містян. Черговий етап змін відбувся за міський кошт в рамках програми «Громадський бюджет Миколаєва». Там реалізували проєкт «Дикий сад. Погляд крізь тисячоліття».
Сьогодні, 8 листопада, міський голова Олександр Сєнкевич відвідав «Дикий сад», аби оцінити те, як змінився цей історичний об’єкт.
Олександр Сєнкевич підкреслив важливість програми «Громадський бюджет Миколаєва», яка дає можливість городянам ініціювати перетворення.
– Кожен миколаєвець, маючи ідею та бажання реалізувати її, може покращити міський простір. Цього разу завдяки Громадському бюджету було приведено до ладу територію «Дикого саду», – сказав Олександр Сєнкевич.
Мер підкреслив: тепер городище виглядає як справжній музей під відкритим небом
Автор проєкту Денис Барашковський розповів, що було упорядковано не тільки саме городище, але й прилеглу територію.
– Я дуже щасливий, що нам вдалось реалізувати цей проєкт. «Дикий сад» – це перлина нашого міста. І Громадський бюджет допоміг нам, щоб ця перлина заграла яскравими барвами, – сказав Денис Барашковський. – Замість старого асфальту на прилеглій території було покладено плитку. Також ми облаштували оглядовий майданчик: важка техніка вирівняла поверхню, після цього встановили огорожу. В рамках проєкту по периметру городища зроблено 10 двосторонніх інформаційних банерів, а на території самого городища встановлено 10 табличок з інформацією про «Дикий сад».
Керівник розкопок на території городища «Дикий сад» Кирило Горбенко дуже позитивно оцінив зміни, що сталися за останній час.
– На банерах можна дізнатися про історію «Дикого саду», про те, чим займалися його мешканці, а також як проходили дослідження об’єкту. Прогулюючись оглядовим майданчиком, можна побачити цитадель городища, – зазначив Кирило Горбенко. – Тепер під час екскурсій відвідувачі мають змогу не тільки побачити залишки фундаменту будівель, але й скласти загальне уявлення про життя та побут давніх миколаївців, які тут жили 2200 років тому.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня