Михайло Черемис привітав з Днем працівників Херсонського Водоканалу

Привітання від очільника установи Михайла Черемиса опублікували у соціальних мережах.

16 вересня 2020 року у місті Херсоні сталася знакова для кожного з нас подія! 5 років тому, після майже 40 років подачі води у місто за графіком, Херсон отримав цілодобове водопостачання!
Цілодобова вода у наших оселях – це самовіддана праця кожного працівника Водоканалу, це наш іспит на професіоналізм, перевірка нашої здатності досягати поставленої мети, незважаючи на політичні перипетії та фінансові негаразди.
Ми не зупиняємось на цьому. У нас багато амбітних планів і головне – надавати до кранів всіх херсонців якісну воду. Я впевнений, що для нашого колективу нездоланних проблем не існує!

Шановні Водоканалівці!
Завдяки Вашій наполегливій праці підприємство щодня, за будь-яких погодних умов, стабільно забезпечує місто питною водою та підтримує безперебійну роботу об’єктів та інженерних комунікацій.
Дякую кожному за самовідданість та наполегливість. Разом ми подолаємо всі перешкоди та будемо підвищувати якість послуг для наших містян!
Цей день ми будемо відзначати як наш з Вами день – День працівників Херсонського Водоканалу! Ваш вклад у розвиток нашого міста неоціненний!

З повагою, директор Водоканалу Михайло ЧЕМЕРИС

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *