У Запоріжжі відремонтували дахів площею, як 54 футбольних полів

 У 2017-2019 роках міська влада Запоріжжя коштом міського бюджету відремонтувала майже 323,7 тис. кв. м дахів. Про це повідомила аналітикиня Центру спільних дій  Марія Квіцінська.

«Протягом 2017-2019 років представники міської влади Запоріжжя виділили значні суми із міських бюджетів на ремонт покрівель житлових будинків», – каже Марія Квіцінська.

На думку Марії Квіцінської, великі суми виділені на фінансування сфери ЖКГ із міського бюджету не обов’язково означають, що ці гроші використовуються ефективно. Слід звертати увагу на готовність місцевої влади приймати непопулярні рішення щодо підвищення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, а також загальну якість управлінських рішень.

Як вважають у Центрі спільних дій, містам для економії бюджетних коштів, які витрачаються, слід краще планувати витрати коштів і співпрацювати із міжнародними донорами, адже вони можуть допомогти модернізувати енергоефективність осель і комунальної сфери.

Більше деталей про це у дослідженні Центру спільних дій «Як місцева влада зробила все, щоб сферу ЖКГ не можна було проконтролювати».

Центр спільних дій

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *