У запорізький дитячих таборах розпочато другу зміну

Вихідними голова облдержадміністрації Віталій Боговін відвідав дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лазурна райдуга», де урочисто було відкрито другу зміну.

У таборі під час другої зміни, яка триватиме до 17 вересня, буде відпочивати 370 дітей.

– Привіт, друга зміна! Я дуже радий, що ви нарешті можете відпочити на морі у цьому таборі!  Не зважаючи на адаптивний карантин через COVID-19, оздоровча кампанія у Запорізькій області триває. Я згадую свої юнацькі роки, для мене поїздка в табір завжди була дуже очікуваною подією. Багато з вас зустрінуть тут друзів, а хтось – перше кохання. Попереду багато яскравих подій. На вас тут чекають ігри, змагання, конкурси, дискотеки…. Проте не забувайте про прості заходи безпеки: мити руки з милом, обробляти руки, поверхні, телефон антисептиком. У разі поганого самопочуття зверніться до медпункту. Ці прості правила поведінки допомогли завершити першу зміну без жодного випадку коронавірусу. Сподіваюсь, так буде і далі. Не підведіть! Я бажаю вам насолодитися морем, сонцем, свіжим повітрям, оздоровитися та відпочити! Канікули на морі – це, мабуть, найкращий подарунок літа, що минає! Відпочивати, поки інші ходять до школи – це подвійне задоволення! Нехай відпочинок у таборі принесе вам лише позитивні враження, – привітав малечу голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

У зв’язку з пандемією COVID-19 в деяких областях в цьому році так і не відкрилися дитячі заклади оздоровлення та відпочинку.

У Запорізькій області розпочала свою роботу найбільша кількість дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – 14 оздоровчих закладів.

У вересні будуть працювати на території Запорізької області 6 ДЗОВ, з них: у Кирилівці – ДЗОВ «Лазурна райдуга», ДЗОВ «Северянін»; у Приморську – ДЗОВ «Ювілейний», ДЗОВ «Меотіда», ДЗОВ «Прометей»; у м. Бердянськ – ДЗОВ «Сонячний».

Протягом оздоровчого сезону дитячі заклади приймають дітей з дотриманням рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України та контролю з боку органів місцевого самоврядування та Головного управління Держпродспоживслужби у Запорізькій області.

Протягом серпня – вересня буде оздоровлено 2 261 дитина із Запорізької, Дніпропетровської, Донецької областей.

Так, на І зміні протягом серпня за кошти обласного бюджету направлено на оздоровлення  913 дітей пільгових категорій.

На 2 зміну, яка завершиться у вересні, направлено 860 дітей за кошти обласного бюджету.

Всього за кошти обласного бюджету направлено 1773 дитини пільгових категорій на загальну суму 25,2 млн грн.

Запорізька ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com