На добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшло 107 заявок за 7 місяців

Впродовж 7 місяців 2020 року  фахівці Органу з сертифікації продукції та послуг ДП «Херсонстандартметрологія» видали 94 сертифікати на продукцію та послуги.

З них 20 сертифікатів на харчову продукцію, 28 сертифікатів на промислову продукцію, 33 сертифікати на готельні послуги, 18 сертифікатів на послуги харчування.

Всього впродовж 7 місяців 2020 року на добровільну сертифікацію продукції та послуг надійшла надійшло 107 заявок.

Сертифікація передбачає підтвердження третьою стороною показників (характеристик) продукції (процесів або послуг) на підставі випробувань, обстеження, атестації виробництва та оцінки систем управління якістю.

Згідно з галуззю акредитації Орган з оцінки відповідності  ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований на проведення оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Крім того, Орган з оцінки відповідності ДП «Херсонстандартметрологія» акредитований Національним агентством з акредитації України, як орган з оцінки відповідності відповідно до вимог європейського стандарту ISO/IEC 17065. 

З питань сертифікації продукції та послуг, оцінки відповідності продукції вимогам технічних регламентів звертатись за адресою:

м. Херсон, вул. Смольна, 134-а, кімн. 207,

тел. (0552) 41 04 73,

e-mail: csm_sert@i.ua

ДП «Херсонстандартметрологія»

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com