На базі херсонського вишу відбудеться щорічна серпнева конференція педагогічних працівників

26 серпня на базі Херсонського державного університету відбудеться щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини. У заході візьмуть участь керівництво області, представники місцевого самоврядування, керівники управлінь та відділів освіти районів і територіальних громад.

Організатори конференції – управління освіти та науки Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонський державний університет.

Завідувачка Центру післядипломної освіти ХДУ Маргарита Климович, яка безпосередньо опікується цим заходом, запевняє: «Нашому освітньому закладу є що продемонструвати та запропонувати освітянам. Це і сучасна матеріально-технічна база і потужний професорсько-викладацький склад. Ми готові ділитися власним досвідом та напрацюваннями з вчителями закладів загальної та середньої освіти».

Офіційна частина заходу проходитиме у паркові зоні університету. А на факультетах педагоги закладів загальної середньої освіти області зможуть взяти участь у дискусійних локаціях за окремими галузями. Зокрема, це початкова школа, дошкільна освіта; інклюзивна освіта; хімія; біологія, географія; фізика, математика, інформатика; українська мова; англійська мова; історія України, правознавство; фізична культура; предмети мистецького циклу; виховна робота; практична психологія.

За словами Маргарити Климович, спікери окреслять основні тенденції освітнього процесу, розкажуть як підвищити якісний показник знань з певного предмета та змотивувати учня до навчання.

Також у рамках конференції, освітяни зможуть ознайомитися з інфраструктурою Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com