Український Південь

Інформаційне видання

Виставка картин до Дня Незалежності України відкрилася у Запоріжжі

У виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України відкрилася виставка запорізьких художників «До Дня Незалежності України».

Як повідомила голова Запорізької організації Національної спілки художників України Ірина Гресик, для експозиції надали роботи більше 40 художників.  Серед учасників – Наталія Луценко, Юрій Калашников, Олександр Жолудь, Микола Боровик та інші відомі майстри.

Загалом на виставці розмістилося понад сто робіт: графіка, живопис, скульптури, гончарні вироби, мотанки, вироби з металу, художня вишивка та інші види образотворчого мистецтва. Експозиція робіт запорізьких художників «До Дня Незалежності України» буде демонструватися місяць, вхід до виставкової зали Запорізької організації Національної спілки художників України вільний.

Запорізькі художники продемонстрували широту погляду на тему незалежності. Це і вільний вибір форми, і творчі пошуки, і повернення до основ народного мистецтва. Поряд з традиційними мотанками і глиняними скульптурами у трипільському стилі – експресіонізм, новаторські портрети і переосмислення образів рідних пейзажів.

Традиційно в Запорізькій області до Дня  Незалежності України пройдуть тематичні виставки в усіх бібліотеках та музеях.

Запорізька ОДА

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня