У Запоріжжі з’явиться сучасна алея сакур: розпочато ремонтні роботи

Біля 104 школи, по вулиці С. Синенка є місцина, яка носить назву «Вовча балка». Територію важко було назвати затишною, проте наразі там розпочались ремонтні роботи. На місті заплановано зробити сучасну алею сакур.

Про хід роботи на своїй сторінці розповів депутат міської ради фракції “Європейська Солідарність” Микола Бєлий.

Ще чотири року тому, за ініціативи депутата, на ділянці з’явився дитячий майданчик, але мешканці окраїни міста потребують локації для сімейного відпочинку, які зазвичай розташовані в центрі.

Протягом місяця планується доповнити дитячий майданчик новими ігровими елементам для малечі. Поруч з ним розбудують алею, яка буде засаджена сакурами. Є ідея перейменувати місцину, після всіх робіт мешканці зможуть самостійно обрати їй назву.

«Сакура – дивовижна рослина, яка надзвичайно гарно квітне. Сподіваюсь, що за місяць – півтора я вам вже покажу дивовижний результат», – зазначив Миколай Бєлий у своєму відео-звернені.

На ділянці вже почали прокладати тротуарну плитку, встановлювати лавки та урни. Друга черга робіт запланована на жовтень. Тоді планується встановити зовнішнє освітлення та висадити декоративні дерева.

Форпост

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com