От і троє науковців з факультету біології, географії та екології Херсонського державного університету  Ігор Пилипенко, Дар’я Мальчикова та Роман Молікевич отримали можливість стати учасниками онлайн-тренінгів від NASA, з успіхом пройшовши попередній кваліфікаційний відбір (тестування).

Науковці мали на меті покращити знання та навички, засвоївши найсучасніші методики дистанційного зондування поверхні нашої планети – у тому числі, й для потреб сільського господарства. Такі навички потрібні не тільки їм, оскільки потім будуть передаватися й студентам. Адже на факультеті впровадили викладання спецкурсу «Дистанційне зондування Землі», тому найсвіжіша інформація від NASA тут стане у пригоді.

«Наш університет давно співпрацює з NASA в плані обміну інформацією, участі в різноманітних конференціях та семінарах. Однак безпосереднє залучення викладачів ХДУ до науково-дослідницького проекту Національної аерокосмічної агенції США – це унікальний досвід для всіх вишів краю», – зауважив ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський.

ректор Херсонського державного університету, професор Олександр Співаковський

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Голос України