Український Південь

Інформаційне видання

Німецький досвід менеджменту запроваджують у херсонських лікарнях (відео)

Херсонські лікарні впроваджують передові технології, аби надавати сучасну послугу пацієнтам. 

Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру, розповідає про участь у німецькій програмі “Fit for Partnership with Germany” та налагодження зв’язків зі старшими експертами програми “SES”, що стало можливим завдяки співробітництву з Херсонською ТПП, акцентуючи увагу на розвитку вітчизняної медицини.

Херсонський обласний онкологічний диспансер

Комунальне некомерційне підприємство “Херсонський обласний онкологічний диспансер” Херсонської обласної ради – це профільний лікувально-профілактичний заклад вищого рівня акредитації, що забезпечує надання кваліфікованої спеціалізованої онкологічної допомоги населенню і здійснює методичне керівництво організацією протиракової боротьби в регіоні.

У відділеннях стаціонару постійно удосконалюється лікувально-діагностичний процес, впроваджуються новітні методи лікування.

Щорічно в стаціонарі закладу проходять лікування більше 7,5 тисяч хворих, виконується близько 3,5 тисяч найскладніших операцій, а в поліклініці диспансеру обслуговується понад 90 тисяч пацієнтів.

Стаціонар розрахований на 270 ліжок, поліклініка – на 300 відвідувань в зміну. У структурі поліклініки є денний стаціонар на 30 ліжок. Більшість підрозділів забезпечені сучасним лікувально-діагностичним обладнанням, що дозволяє працювати на рівні світових стандартів.

У закладі працює 7 кандидатів медичних наук, 5 заслужених працівників охорони здоров’я. 80% лікарів та 65% середнього медичного персоналу мають першу та вищу кваліфікаційну категорії. Лікарі ХООД беруть активну участь у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях, симпозіумах і конгресах в Україні, країнах СНД та зарубіжжі. Лікарі диспансеру проходять стажування на базі провідних клінік світу, є членами українських та міжнародних спілок, проводять наукові дослідження. Онкодиспансером укладено угоди про співпрацю з Національним інститутом раку, Інститутом медичної радіології ім.С.П.Григор’єва, Харківською медичною академією післядипломної освіти, Херсонським державним університетом, Херсонським національним технічним університетом, Херсонським базовим медичним коледжем, Бериславським медичним коледжем та Херсонським політехнічним коледжем.

Для населення та медичної спільноти області фахівцями закладу проводиться активна інформаційно-просвітницька робота з профілактики та своєчасної діагностики злоякісних новоутворень, підтримки хворих з діагнозом «рак» та їх близьких.

Сьогодні поруч з головним лікарем Іриною Володимирівною Сокур працює команда висококваліфікованих фахівців, котра вже неодноразово довела: вона може впоратися з найскладнішими завданнями з надання лікувально-діагностичної допомоги хворим на злоякісні новоутворення та впровадити усі задуми щодо реформування спеціалізованої онкологічної допомоги в області.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня